Obalový
design

ImageImageImage
Obalový design

Z obalu prezentační místo

Kompletní servis pro Helenu Ťapajnovou a její porcelánové lampičky. Jedna překližková krabice slouží jako přenosný a ochranný obal, a zároveň po rozložení jako prodejní a prezentační místo. Vzniklo také logo (inspirováno tetelením horkého vzduchu nad sklářskou pecí), katalog, plakáty a vizitky.

ImageImageImage
Image
Obalový design

Zábavně a barevně

Obaly na zábavnou pyrotechniku pojmuty novým, neokoukaným grafickým stylem za použití barevných gradientů a originálně vytvořených piktogramů, znázorňující jednotlivé názvy třaskavin.

ImageImageImageImageImageImage
Image
Obalový design

Praktické pro každý den

Obal na čaje různých druhů — bílého, žlutého, černého, zeleného a ovocného. 5 barev – 5 chutí. Čajové řady lze složit do harmoniky. Z harmoniky se odtrhávají jednotlivé porce, které se následně dají jednoduše zavěsit na hrníček. Tam pěkně drží a nepadají. Obal byl zařazen do nejlepších prací v soutěži Mladý obal 2011 / 2012.

ImageImageImageImage
ImageImage
Obalový design

Džusíky nejen pro děti

Obaly tří příchutí jsou řešeny netradičně a svěže, pouze graficky, s barevným důrazem a bez fotografií — aby na pultech na první pohled především zaujaly. Potisk obsahuje všechny důležité informace, které by měl správný obal na džus mít.

ImageImageImage